17 Ekim 2011 Pazartesi

Oksitanya kupaya hazırBoris by utkugk


2012 yılında Kuzey Irak'ın Erbil şehrinde düzenlenecek olan VIVA World Cup organizasyonunun geçtiğimiz ay aynı şehirde tanışma toplantısı vardı. Toplantıya katılmak için yolu İstanbul'dan da geçen Oksitanya temsilcisi Boris'i dönüş yolunda yakaladım ve kendisiyle ülkesinin futbolu, NF Board ve VIVA World Cup konularına dair hoş bir röportaj gerçekleştirdim. Son derece keyifli bir arkadaş olan Boris'e, bana kendisiyle tanışma fırsatı verdiği için çok teşekkürler. Yukarıdaki röportaj, buradan da indirilebilir.

---

Last month, there was a meeting in Erbil city, Northern Iraq area about the upcoming VIVA World Cup organisation which will take place in the same city in next June. I have intercepted Occitania Board member Boris in İstanbul, on his way back from Erbil and made an enjoyable interview about Occitania football, NF Board and VIVA World Cup events. Thanks so much to Boris who is also a very pleasant person to know, so that i could have met him. The interview (on the bar), can be downloaded also, here.

---

Le mois dernier, il y avait une réunion à Erbil ville, zone nord de l'Irak sur, la prochaine VIVA World Cup organisation qui aura lieu dans la même ville en Juin prochain. J'ai intercepté le membre du conseil Occitania, Boris à Istanbul, sur le chemin du retour à Erbil et nous avons fait une interview à propos agréables le football de Occitania, NF BOard et VIVA World Cup événements. Merci beaucoup à Boris, qui est aussi une personne très agréable, afin que je puisse le rencontrer. L'interview (en haut), peuvent être téléchargés aussi, ici.Ayrıca okulumuzun radyosu Radyovesaire'de sevgili Volkan Ağır ile birlikte icra ettiğimiz Efektifpas programında NF futbolu üzerine aynı röportajı da kullanarak gerçekleştirdiğimiz Türkçe hoş sohbet, buradan dinlenebilir ve indirilebilir.
---
On the radio programme which i am making with my dear friend Volkan Ağır, we have used the interview by three parts, with our conservation in Turkish language about NF football. It can also be listened or downloaded, here.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder